Voor alle vragen met betrekking tot onze club, mail naar cosmogenk@gmail.com.

BESTUUR

Robrecht
Hardy

voorzitter

Contactgegevens:


Email: voorzitter@cosmogenkbbc.be

Sven
Thys

ondervoorzitter, sportief bestuur jeugd

Contactgegevens:


Email: sven.thys@skynet.be

Dirk
Smeets

secretaris

Contactgegevens:


Email: dirksmeets490@hotmail.com

Peter
Lebrun

penningmeester

Contactgegevens:


Email: peter.lebrun@telenet.be

Margareta
Antonis

kalender verantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: greet.antonis@telenet.be

Silvio
Schirru

sportief bestuur jeugd, sportief bestuur senioren

Contactgegevens:


Email: silvio.schirru@skynet.be

Mauro
Montinari

sportief bestuur senioren

Contactgegevens:


Email: montinari.mauro@telenet.be

Luc
Anthonissen

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: luc.anthonissen@mandat.belfius.be

Theo
Jeunen

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: jeunen.theo@telenet.be

Luigi
Massei

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: ginomassei@telenet.be

Germano
Mirisola

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: germano-mirisola@skynet.be

Marinos
Lomis

bestuurslid

Contactgegevens:


Email: marinos.lomis@telenet.be

  • Tel:
  • Mobiel:
  • Oude Hostartstraat 4
    3600 Genk
  • E-mail: cosmogenk@gmail.com

Contact formulier

Versturen